Best Breeder Grain Free Turkey Sweet Potato & Cranberry 2 kg

2 kg
Druh balení
plastové obaly

• , zakoupeno v alergickypes.cz

malé granule, zdá se že chutnají.

• prestali mat makke hovienka vpodstate zo dna na den

nevyhoda je obrovske mnozstvo odpadu, kakaju krasne ale aj 4 x za noc, trva to aj po 2 tyzdnoch, nedavam to. nezvladam vstavat 6 x za noc (mame dvoch psov a nechodia naraz), takze aj napriek krasnym hovienkam budeme krmivko menit. ak niekto ma makke hovienka a psik nebude mat vela odpadu, je to skvele krmivko, chuti, vonia, ale my nevydrzime skusat dalsi mesiac, ci to prejde, bohuzial.

• , zakoupeno v DomaciMazel.cz

• kvalitní složení za dobrou cenu
    • chutná naší seniorce, která už je vybíravá
    • málo, tuků dost bílkovin

Koupila jsem pro naší seniorku, která už ztrácí chuť k jídlu a tyhle granule chtěla od prvního dne. Chtěla jsem granule s dostatkem masa, aby se udržela v kondici, ale málo tuku, aby netloustla a tyhle granule to splňují, navíc nejsou drahé.

Typ
suché
2 kg
Druh balení
plastové obaly

Krůtí maso je snadno stravitelné a má nižší obsah kalorií než například kuřecí. Proto se hodí i pro psy s potravinovou alergií nebo pro psy s nadváhou, kteří potřebují nějaké to kilo shodit dolů.

Zdravá brusinka

Brusinky jsou nenahraditelným antioxidantem, navíc obsahují vitaminy A a C, hořčík a železo. V kombinaci se sladkými bramborami a krůtím masem se brusinky postarají o lahodnou chuť granulí a zajistí dostatek energie a zdraví celého organismu vašeho čtyřnohého parťáka.

Best Breeder Grain free s krůtou, sladkými brambory a brusinkami pro zdraví celého organismu

Až 48 % krůtího masa pro neodolatelnou chuť.

Sladké brambory zajistí bohatý zdroj energie po celý den.

Brusinky se postarají o silné a zdravé ledviny i močové ústrojí.

To vše bez obilovin, chemických konzervantů, barviv a umělých dochucovadel.

Vyvážené složení a neodolatelná chuť pro psí mlsouny.

Doporučujeme pro:

Dospělé psy všech plemen a velikostí

Psy se sklony k nadváze

Psy s alergií na lepek, obiloviny nebo jiné druhy masa

Psy se sníženou aktivitou

• Složení: Krůtí maso 50 % (včetně čerstvě připraveného krůtího masa 28 %, sušeného krůtího masa 20 %, krůtího vývaru 2 %), sladké brambory 26 %, sladký hrášek 9 %, brambory, řepná dužina, lněné semínko, Omega 3 mastné kyseliny, vitaminy, minerály, zeleninový vývar, brusinky 0,3 %, FOS 96 mg/kg, MOS 24 mg/kg
  • Analytické složky: Hrubý protein 26 %, hrubý tuk 11 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 8 %, vlhkost 8 %, NFE 44 %, energetická hodnota 357 kcal/100g, vápník 1,5 %, fosfor 1,1 %, Omega 6 mastné kyseliny 2 %, Omega 3 mastné kyseliny 1,1 %
  • Nutriční doplňkové látky (v 1 kg): Vitaminy: vitamin A 15 000 m.j., vitamin D3 2 000 m.j., vitamin E 95 m.j.; stopové prvky: železo 50 mg, jód 1 mg, měď 15 mg, mangan 35 mg, zinek 50 mg, selen 0,3 mg

Váha psa:

Denní krmná dávka: 1 – 5 kg  25 – 85 g 5 – 10 kg  85 – 145 g 10 - 20 kg  145 – 250 g 20 - 30 kg 250 - 335 g 30 - 40 kg 335 - 415 g 40+ kg 415+ g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v alergickypes.cz

malé granule, zdá se že chutnají.

• prestali mat makke hovienka vpodstate zo dna na den

• , zakoupeno v DomaciMazel.cz

• kvalitní složení za dobrou cenu
    • chutná naší seniorce, která už je vybíravá
    • málo, tuků dost bílkovin

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v KrmímKvalitně.cz

• pejskum chutna, objednavam pokazde
  • , zakoupeno v KrmímKvalitně.cz

Kvalitní a chutné granule.

• , zakoupeno v KrmímKvalitně.cz

Granulky jsou velikostne akorát pro naše jorksiry.

pejskovi velmi chutná...

• , zakoupeno v KrmímKvalitně.cz

pejskovi chutná, produkuje pak kvalitnější hovínka

• , zakoupeno v KrmímKvalitně.cz

• zlepšilo se trávení pejska, další uvidíme až časem
  • , zakoupeno v KrmímKvalitně.cz

Chtěla jsem změnu a malé granule.Podle doporučení chovatelky stejného plemene